O nás

Již téměř dvacet let našeho působení na trhu, jsme neslevili nic z hodnot, s nimiž jsme značku zakládali: věříme na poctivé řemeslo, kvalitní materiály a odvahu vnášet do zdánlivě konzervativního oboru nové impulzy a nápady, které se promítají do naší práce – snubní prsteny, zásnubní prsteny a další šperky.

 

Ke každé jednotlivé zakázce přistupujeme s pokorou. Jen tak se můžeme stále učit něco nového, poznávat taje a možnosti materiálů, což se odráží na výsledných špercích. Klademe důraz na návrh jedinečných kolekcí šperků, z nichž každá je zaměřena na určitý styl a událost. Snažíme se tak vyhovět možnostem a vkusu všech zákazníků.

 

Naši zlatníci, faséři a rytci jsou odborníci, kteří díky letitým zkušenostem a schopnostem vytvářejí zlaté šperky s puncem vysoké kvality a jsou schopni vyhovět téměř jakémukoli požadavku. Naším přáním, je abyste si vždy odnesli, šperk, jímž dokonale vyjádříte to, co cítíte. Těšíme se, až se o tom všem osobně přesvědčíte při návštěvě jedné z našich prodejen.

 

 

Nabídka:

More Website Templates @ TemplateMonster.com. November19, 2012!
 • Prstýnky

  Přehled nejrůznějších prstenů včetně zásnubních, svatebních či na nohu.

 • Náramky

  Ženy nejraději kupují stříbrné náramky. Pokud hledáte skutečně originální šperk, doporučuji stříbrné náramky s polodrahokamy.

 • Nahrdelníky

  Náhrdelníky a přívěsky Svůj vlastní styl můžete vyjádřit také náhrdelníky ze sterlingového stříbra, 14k zlata nebo díky dvoubarevnému designu.

 • Hodinky

  Široký výběr hodinek. Nabízíme hodinky pánské, dámské a sportovní hodinky.

 •  

 • Snubní prstýnky

  Vyrábíme snubní, svatební a zásnubní prsteny všech tvarů, velikostí a materiálů (zlato, platina, …). Dodáváme prsteny předních českých a zahraničních výrobců.

 • Diamanty

  Vznešený půvab diamantů je nesmrtelný. Jejich osud je zdobit a udělat svět krásnější, a proto se zrodil briliantový šperk. Klenot, který byl stvořen, aby povýšil přirozenou krásu na exklusivní noblesu.

 • Perly

  Okouzlení perlami je bez hranic – není časově omezené a je univerzální. Od počátku lidské historie se perly vždy považovaly za vzácný, neobyklý a krásný šperk.

Informace o Nás

KLENOTNICTVI SAVE & PROFIT s.r.o
OC FORUM
NOVA KAROLINA JANTORAVA 3344|4
PSC 702 00 Moravska Ostrava

Top trendy